Holenderski świat

Wyprawy ze Sztuką online

zapraszają na spotkanie poświęcone wystawie

Świat Rembrandta. Artyści. Mieszczanie. Odkrywcy

  • 11 lipca 2021 r. (niedziela) godzina 19.00
  • prowadzenie: Przemysław Głowacki
  • gościem specjalnym będzie Monika Przypkowska z Działu Edukacji Zamku Królewskiego w Warszawie
  • bezpłatne spotkanie online, obowiązują zapisy
  • czas trwania ok. 60-70 minut
  • wystawa w Zamku Królewskim w Warszawie (do 19 września 2021 r.)

Chociaż przymierzamy się do rzeczywistych wypraw (por. post Wyprawy ze sztuką) to nie zamierzamy rezygnować ze spotkań online. Kolejnym dobrym powodem jest właśnie otwarta wystawa w Zamku Królewskim w Warszawie (por. galeria Holenderski świat Rembrandta I). Zapraszamy na jej wirtualne zwiedzanie, na którym będzie można dowiedzieć się jaka jest koncepcja ekspozycji oraz obejrzeć najciekawsze dzieła na niej prezentowane. Liczymy, że nasze spotkanie będzie skutecznym zaproszeniem dla tych, którzy mogą się wybrać do warszawskiego Zamku, a dla pozostałych namiastką stacjonarnego zwiedzania. Już kilka razy jeździliśmy do Holandii, tym razem mamy do Holandii znacznie bliżej.

Do zobaczenia na wirtualnej wyprawie!

Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o zgłoszenia na stronie www.wyprawyz.pl (zapisy tutaj: Holenderski świat). W odpowiedzi prześlemy informacje techniczne przynajmniej 60 minut przed startem wydarzenia. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci wzięcia udziału w spotkaniu – pomoże nam to w odpowiedniej jego organizacji. Spotkanie planujemy na platformie Zoom.

Aby regularnie otrzymywać informacje o naszych projektach można zapisać się na nasz newsletter na stronie wyprawyz.pl.

Zapraszamy również na cykle wykładów online Fokus na sztukę oraz Sztuka we dwoje organizowane przez Fundację Art Transfer.