Polska. Siła obrazu

Zaproszenie na wystawę ‚Polska. Siła obrazu’ online

11 października 2020 r., niedziela, godzina 19.00

wykład online prowadzi: Przemysław Głowacki

Z myślą o tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do Muzeum Narodowego w Warszawie zapraszamy na wirtualne zwiedzanie aktualnej wystawy „Polska. Siła obrazu”, która wcześniej prezentowana była w oddziale Luwru w Lens (por. galeria Polska w Louvre-Lens). Na spotkaniu poznamy założenia, które przyświecały francuskim i polskim kuratorom oraz najważniejsze dzieła pokazywane we Francji oraz obecnie w Polsce. Być może znajdą się i tacy, którzy będa mieli okazję odwiedzić osobiście wystawę, która gromadzi blisko 100 najlepszych przykładów malarstwa polskiego XIX i początków XX wieku.

Aby wziąć udział w wykładzie, prosimy o zgłoszenie (limit miejsc wyczerpany). W odpowiedzi prześlemy link do spotkania na 60 minut przed startem wydarzenia. Prosimy o wcześniejszą rejestrację – liczba miejsc ograniczona. Wykład odbywać się będzie na platformie Zoom, prosimy o zainstalowanie stosownego programu.

W związku z dużym zainteresowaniem rozważamy powtórzenie wykładu w kolejnym terminie. Szczegóły wkrótce.

Aby regularnie otrzymywać informacje o naszych projektach można zapisać się na nasz newsletter na stronie wyprawyz.pl.

Do tej pory odbyły się wykłady online:

Zapraszamy również na spotkania online prowadzone przez Przemysława Głowackiego oraz Magdalenę Kąkolewską Sztuka we dwoje.